For å gi deg den beste opplevelsen, brukes informasjonskapsler på dette nettstedet. Finn ut mer her.

Allow cookies

Om Visit Svalbard

Visit Svalbard AS er i sin helhet eid av Svalbard Reiselivsråd, som er en medlemsbasert organisasjon for reiselivsnæringen på Svalbard.

Visjon


Svalbard skal være det ledende og best bevarte høyarktiske reisemålet i verden. Dette skal oppnås gjennom styrt utvikling som tar utgangspunkt i og hensyn til den sårbare naturen, og med fokus på miljø- og kunnskapsbasert turisme. Selskapets arbeidsoppgaver omfatter bl.a.:

  • Markedsføring, promotion og salg av Svalbard som reisemål.

  • Gjennomføring og formidling av reiselivstjenester på vegne av reiselivsnæringen på Svalbard.

  • Presentasjon av Svalbard på nasjonale og internasjonale reiselivsmesser.

  • Utviklingen av en felles profil for Svalbard som reisemål.

  • Koordinering av all produktinformasjon om Svalbard som reisemål.

  • Drift av turistinformasjonen i Longyearbyen.

  • Fungere som sekretariat for en samlet reiselivsnæring i Longyearbyen.

Visit Svalbard AS
Post: P.O.Box 323
Besøk: Vei 221.1.
N-9171 Longyearbyen
Tel: +47 79 02 55 50
E-post: info@visitsvalbard.com

Ansatte i Visit Svalbard AS


Daglig leder/Reiselivssjef: Ronny Brunvoll
Email: ronny@visitsvalbard.com
Tlf direkte: +47 951 16 165
L-P Lorentz

Markedsansvarlig: Linn Cecilie Blekkerud
Email: linn@visitsvalbard.com
Tlf direkte: +47 900 58 447
L-P Lorentz

Reiselivskonsulent: Mona Helene Barlien
Email: mona@visitsvalbard.com
Tlf: +47 790 25 550
L-P Lorentz

Prosjektleder masterplan:Trine Krystad
Email: trine@visitsvalbard.com
Tlf: +47 952 73 473
L-P Lorentz

Leder Svalbard Cruise Network: Eva-Britt Kornfeldt
Email: EvaBritt@visitsvalbard.com
Tlf: +47 909 51 910
L-P Lorentz

Webkoordinator: Sara Borchgrevink Madsen
Email: sara@visitsvalbard.com
Tlf: +47 930 46 305
L-P Lorentz

Prosjektmedarbeider: Anci Haugerud
Email: anci@visitsvalbard.com
Tlf: +47 917 72 737
L-P Lorentz

Visit Svalbard Sustainable Destination

Ikke gå glipp av

Ikke gå glipp av

Ikke gå glipp av

Ikke gå glipp av

Ikke gå glipp av